Kontakt oss

Kontakt oss

51 30 30 70
post@stadionparkklinikken.no

Adresse

Trollbygget (2. etasje), Hinna Park
Jåttåvågveien 18
4020 Stavanger

Åpningstider

Man-Tor:  07:00 – 18:00
Fre:  07:00 – 17:00

Parkering

Vi har gode parkeringsmuligheter og enkel tilgang med buss og tog. Følg skiltingen til våre parkeringsplasser i kjelleren, eller parker gratis rett over gaten. Bruk inngang B.

Kontaktpersoner

Christer Olsnes
Daglig Leder / Kiropraktor

christer@stadionparkklinikken.no
992 37 168

Henrik Wietfeldt
Fysioterapeut

henrik@stadionparkklinikken.no
413 32 401

Ida Tjørsvaag
Fysioterapeut & Personlig trener

ida@stadionparkklinikken.no
51 30 30 70

Anders Knudsen
Osteopat & Fysioterapeut

anders@stadionparkklinikken.no
950 71 169 

Guro Skimmeland
Naprapat og Personlig trener

guro@stadionparkklinikken.no
51 30 30 70

Eirik Larsen
Kiropraktor

eirik@stadionparkklinikken.no
958 60 424

Mari Bøe
Bedrift/forsikringsansvarlig

mari@stadionparkklinikken.no
51 30 30 70

Close Menu