Kontakt oss

Kontakt oss

51 30 30 70
post@stadionparkklinikken.no

Postboks 130
4065 Stavanger

Adresse

Trollbygget (2. etasje), Hinna Park
Jåttåvågveien 18
4020 Stavanger

 

Åpningstider

Man-Tor:  07:00 – 18:00
Fre:  07:00 – 17:00

Parkering

Vi har gode parkeringsmuligheter og enkel tilgang med buss og tog. Følg skiltingen til våre gratis parkeringsplasser i kjelleren ved fullt er det muligheter for å betale for parkering ved siden av, eller parker gratis rett over gaten i Stadion Parken. Bruk inngang B.

Kontaktpersoner

Christer Olsnes
Daglig Leder / Kiropraktor

christer@stadionparkklinikken.no
992 37 168

Henrik Wietfeldt
Fysioterapeut /Ultralyddiagnostikk

henrik@stadionparkklinikken.no
413 32 401

Ida Tjørsvaag
Fysioterapeut & Personlig trener

ida@stadionparkklinikken.no
51 30 30 70

Anders Knudsen
Osteopat & Fysioterapeut

anders@stadionparkklinikken.no
950 71 169 

Guro Skimmeland
Naprapat og Personlig trener

guro@stadionparkklinikken.no
51 30 30 70

Eirik Larsen
Kiropraktor

eirik@stadionparkklinikken.no
958 60 424

Iselin Haugland Kissel
Fysioterapeut

iselin@stadionparkklinikken.no
51303070

Mari Bøe
Bedrift/forsikringsansvarlig

mari@stadionparkklinikken.no
51 30 30 70

Cecilie Hausberg Ur
Akupunktør / Sykepleier

post@stadionparkklinikken.no
51 30 30 70

Close Menu