Phone Calendar Magnifier Suitcase Map icon Map marker.

Kontakt oss

Lyst til å vite mer om Stadionpark Klinikken, våre behandlinger eller bestille time?
Ring 51 30 30 70 eller send en e-post til post@stadionparkklinikken.no.

Åpningstider

Mandag–Torsdag: 07 – 18
Fredag: 07 – 17

For time lørdag, søndag, og ellers på døgnet, vennligst ring vår vakttelefon 51 30 30 70

Besøksadresse

Stadionpark Klinikken
Trollbygget, 2. etasje
Hinna Park

Her finner du flere parkeringsmuligheter, tog- og busstopp like ved.

P1. Både reservert på oppmerket plasser ved inngang B og  betalingsparkering under bygg, følg parkeringsskilt. Bruk inngang B og ta heis eller trapp til 2 etasje.

P2. Gratis parkering ved kanalpiren.

P3. Parkering bak Aker Solutions bygget ved betaling.

Kontaktpersoner

Christer Olsnes
992 37 168
christer@stadionparkklinikken.no

Henrik Wietfeldt
413 32 401
henrik@stadionparkklinikken.no

Monika  Jørgensen
936 97 162
monika@stadionparkklinikken.no

Eirik Larsen
958 60 424
eirik@stadionparkklinikken.no

Anders Knudsen
950 71 169
anders@stadionparkklinikken.no

Victoria Gabarro
94420655
victoria@stadionparkklinikken.no

Postadresse

Stadionpark Klinikken
Jåttåvågveien 18
4020 Stavanger

Postboks 130
4065 Stavanger

Stadionpark klinikken

Jåttåvågveien 18, 2 etasje,
4020 Stavanger